MOČRS Opočno

Vážení členové MOČRS Opočno,

dovoluji si Vás požádat o spolupráci. Získávání prostředků na akce rybářského kroužku při naší MO  je každoročně komplikovaná záležitost. V roce 2012 jsme oslovili několik dárců s žádostí o příspěvek a i v roce 2013 chceme tímto způsobem zajistit jeho financování.

Pro tento účel vzešla dohoda mezi naší organizací a firmou Podlahy Uhlík, Svatodušská 434, Dobruška,  na způsobu poskytnutí finančního daru, jehož výše bude závislá na počtu návštěvníků z řad rybářů naší organizace, kteří během roku 2013 nakoupí u této firmy jejich služby nebo materiál.

Pokud si náš člen – rybář v termínu od 16.3.2013 do 31.12.2013 zakoupí u této firmy jejich služby nebo materiál a zaregistruje se na pokladně, bude po vyhodnocení celé akce poukázána na náš účet částka ve výši 1% z realizovaného obratu.

Věřím, že nám pomůžete tímto způsobem pro sezónu 2013 a i pro sezóny další, zajistit zdroj financí pro zajištění činnosti rybářského kroužku. Děkuji.

Pavel Marek, předseda MOČRS Opočno

Zveřejněno 14.4.2013 v rubrice Naši partneři,Novinky