Nová sezóna rybářského kroužku 2013/14

Nová sezóna rybářského kroužku 2013/14!

Všichni noví zájemci o sportovní rybolov ve věku 8-15 let mají možnost stát se členy MO ČRS Opočno.. Dne 11. 9. 2013 začíná nová sezóna rybářského kroužku mládeže v Opočně – schůzka je jako vždy v klubovně naší organizace v Lišťovině v Opočně od 15,00 hod.. Při první návštěvě kroužku je žádoucí (ne však nutná) účast i jednoho z rodičů – první schůzka je informativní, děti i rodiče jsou seznámeni s veškerými informacemi, které se týkají členství v naší organizaci a pravidel navštěvování kroužku mládeže. Sportovnímu rybaření se ve velkém měřítku začínají věnovat i ženy – jsou proto v kroužku vítané i dívky.

Po splnění všech podmínek bude dětem umožněno zakoupení povolenky k rybolovu již na rok 2014 a každý nový rybář dostane na uvítanou malý dárek!

Účast na schůzce je povinná pro všechny stávající členy MO ČRS Opočno – kroužku mládeže!!!

Vedoucí kroužku pro sezónu 2013/14 budou pracovat ve složení Roman Kováč, Zdeněk Vašíček, Tomáš Růžička, Vojtěch Volf, Jiří Langer.

Rybářský kroužek mládeže Opočno je organizován pod DDM Dobruška a MO ČRS Opočno.

Veškeré informace zodpoví Roman Kováč, hlavní vedoucí kroužku mládeže (tel.: 736 253 601, mail: autoopravnakovac@seznam.cz) a Zdeněk Vašíček, hospodář MO ČRS Opočno, vedoucí kroužku mládeže (tel.: 737 384 765, mail: zdevas@seznam.cz )

Zveřejněno 25.8.2013 v rubrice Kroužek mládeže,Novinky