Podzimní výlovy

Tak jako každý rok, pomáhají naši členové při výlovech správě Kolowratského rybářství se sídlem v Opočně. Správa obhospodařuje několik rybníků v širším  okolí. Takový výlov rybníka je vždy pro okolí událostí a tak  bývá i velmi sledován. Většinou je zde i možnost koupit si právě vyloveného kapříka nebo i jiný rybí druh. Pro členy naší MO je výpomoc na výlovech jednou z možností, jak splnit svoji brigádnickou povinnost. Nebráníme  i těm členům, kteří mají zájem zúčastnit se výlovu nad rámec brigádnických povinností.  Lidí na práci při výlovu není nikdy dost.

Tímto oslovuji hlavně naše členy: jestliže ještě nemáte splněnou brigádu a byli jste již obeznámeni dopisem anebo se chcete zúčastnit , protože prostě máte chuť být přitom, tak níže jsou uvedeny termíny výlovů jednotlivých rybníků.

rybník Podchlumský               středa 20.10.

rybník Tuří (u Slavětína) středa 27.10. až pátek 29.10.

rybník Drnov                           úterý 2.11.

rybník Jaroměřský                   pátek 5.11. a sobota 6.11.

Svou účast je třeba co nejdříve oznámit na email naší MO, nebo sdělit svému brigádnickému referentovi, který už zařídí vše potřebné.

Pavel Marek

předseda MO ČRS Opočno