Pozvánka na Zámecký pohár 2015

POZVÁNKA

na rybářské závody

ZÁMECKÝ POHÁR 2015

Hlavní cena závodu dospělých –týdenní zájezd do teplých krajů+Zámecký pohár 2015!!! (pohár bude i za 2.a 3.místo)

Ve dnech 13. a 14. 6. 2015 se koná již devátý ročník rybářských závodů na rybníkách v malebném prostředí Zámeckého parku v Opočně. Na místě připraveno vynikající občerstvení, závodníci se postarají o zajímavou podívanou-revír je bohatě zarybněn, mezi úlovky se může vyskytnout i sumec -albín, zlatý kapr, kapr i více než pětikilový, zubatá štika a mnoha dalších…

Program:

13. 6. 2015 (sobota) závody dětí

Startovné 50,- Kč

7,00 – 8,00 hod. losování, prezentace,

od 7,55 hod. povoleno vnadění

8,00 – 10,00 hod. 1. poločas

10,00 – 11,00 přestávka, občerstvení, změna místa

11,00 – 13,00 2. poločas

od 13,00 spočítání výsledků, vyhodnocení

Bodování: Tzv. bílá ryba (plotice, perlín, cejn, ouklej, slunka) do 15 cm vč. bude bodována: 1 ks = 3body (pořadatel si vyhrazuje právo upřesnit tyto body v den závodů)
Vše ostatní – 1cm = 1 bod, bodují se pouze ryby chycené v hlavové části! Vyhrává účastník s nejvyšším počtem dosažených bodů. Děti budou na vlastní žádost rozděleny do dvou kategorií – „lovící bez pomoci dospělých“ – losují poctivě z ruliček, mimo zdolání velké ryby není povolena pomoc dospělého – mají své vyhodnocení a soutěží o hlavní cenu a „lovící s pomocí dospělého“ – vlastní výběr místa, dospělý může pomáhat (ne však za dítě chytat) a mají své vyhodnocení.
Lovit je povoleno pouze na jednu udici s jedním návazcem, návnady a nástrahy dle rybářského řádu. Všichni rybáři závodí na vlastní nebezpečí! Závody se konají za každého počasí. Se všemi ulovenými rybami je třeba zacházet maximálně šetrně!
Do Zámeckého parku je přísný zákaz vjezdu všech vozidel, včetně kol!
Charakter: 2 průtočné rybníky, hloubka 0,5 – 2m, ryby:kapr, amur, lín, plotice, perlín, karas,… (cca dvou-kiloví kapři budou nasazeni letos i těsně před závody)
Vynikající bohaté občerstvení připraveno, stejně tak množství krásných hodnotných cen – cenu si domů odnese každý!!!

Hlavní cena pro děti: Zámecký pohár+mobilní telefon!! (pohár bude i za 2.a 3.místo)

Zámecký pohár 2015 je partnerským závodem Klubu rybářských žebříčků = 10 bodů do žebříčků navíc!

14. 6. 2015 (neděle) závody dospělých

Startovné 300,- Kč

5,30 – 7,00 hod. losování, prezentace,

od 6,55 hod. povoleno vnadění

7,00 – 9,30 hod. 1. poločas

9,30 – 10,30 přestávka, občerstvení, změna místa

10,30 – 13,00 2. poločas

od 13,00 spočítání výsledků, vyhodnocení

Bodování: Tzv. bílá ryba (plotice, perlín, cejn, ouklej, slunka) do 15 cm vč. bude bodována: 1 ks = 3 body (pořadatel si vyhrazuje právo upřesnit tyto body v den závodů)
Vše ostatní – 1cm = 1 bod, bodují se pouze ryby chycené v hlavové části! Celkové výsledky závodníků budou spravedlivě seřazeny podle součtu umístění v jednotlivých sektorech, které budou za tímto účelem stanoveny.
Lovit je povoleno pouze na jednu udici s jedním návazcem, návnady a nástrahy dle rybářského řádu. Zákaz krmení patentkami! Všichni rybáři závodí na vlastní nebezpečí! Závody se konají za každého počasí. Se všemi ulovenými rybami je třeba zacházet maximálně šetrně!
Do Zámeckého parku je přísný zákaz vjezdu všech vozidel, včetně kol!

Hlavní cena pro dospělé: Zámecký pohár+týdenní zájezd do teplých krajů!! (pohár bude i za 2.a 3.místo)

Hlavní sponzor: CA MARIN – Miroslava Počarovská DiS

Hlavní sponzor závodu dětí: Mobil Tuning – Petr Rohlena Ing.

Mediální partner: Rybářské žebříčky z.s. – www.rybarskezebricky.cz

Informace, propozice: www.rybarskezebricky.cz, www.mo-opocno.cz, zdevas@seznam.cz, tel.: (+420) 737 384 765 – Zdeněk Vašíček

Za pořadatele MO ČRS Opočno Zdeněk Vašíček, ředitel závodů, hospodář MO

Veškeré dotazy rád zodpovím na tel. 737 384 765 nebo e-mail: zdevas@seznam.cz

Zveřejněno 2.6.2015 v rubrice Rybářské závody

» (1) komentář

1 komentář

1. Dobrý den
    Mám dva dotazy co souvisí se závody v Opočně.
    1.Kdo rozhodl, že závody MO budou vydávány za akci nějakého soukromého spolku a jaká výhoda z toho MO plyne, kolik za to MO zaplatí?
    2. Kdo rozhodl, že nečlenové MO budou do závodu zapsání přednostně zatímco členům MO je sdělováno, že již nejsou volná místa?

Příspěvek by rybář — 9.6.2015 @ 12.48