Rybářský kroužek 2015/16

Místní rybářská organizace Opočno zahajuje novou sezónu rybářského kroužku mládeže 2015 – 2016!

Současně probíhá přijímání novým členů do kroužku. Určeno jak pro kluky, tak i pro holky od 7 do 15 let.
Máš v rodině, mezi sousedy nebo přáteli rybáře? Rád(a) by jsi to také zkusil(a)? Máš rád(a) přírodu, pobyt a pohyb kolem vody? Chtěl(a) by jsi se účastnit rybářských závodů, rybářského soustředění a dalších zajímavých akcí, které rybářský kroužek v Opočně nabízí? Nedílnou součástí kroužku je rybolov, nahazování na terče a výuka, která je vedena zábavnou a zajímavou formou a vede k získání povolenky k lovu ryb.

Máš-li zájem stát se mladým rybářem, nestyď se a přijď
9.9.2015 v 15,00 hodin

do naší rybářské klubovny v Lišťovině v Opočně, kde bude zahajovací schůzka nové sezóny rybářského kroužku. Zde se dozvíš od zkušených vedoucích veškeré informace, můžeš se na cokoli zeptat a přihlásit se mezi nové sportovní rybáře.

A když se tak rozhodneš, získáš první povolenku zdarma a s tím i další výhody. Více je k vidění na www.rybsvaz.cz
Současně s novými zájemci přijdou a budou kroužek navštěvovat všichni stávající členové naší organizace ve věku 7-15 let. Na první schůzku doporučujeme novým zájemcům i účast jednoho z rodičů (není však podmínkou).

Na Vaši účast a případné dotazy se těší:
Zdeněk Vašíček (hospodář MO ČRS Opočno),tel.: 737 384 765, mail: zdevas@seznam.cz
Jiří Langer (hlavní vedoucí kroužku mládeže),tel.: 775 684 842, mail: george@receptyonline.cz
Roman Kováč (vedoucí kroužku),tel.: 736 253 601, mail: autoopravnakovac@seznam.cz
Tomáš Růžička (vedoucí kroužku),tel.: 728 113 405, mail: RUDZA@seznam.cz

Zveřejněno 31.8.2015 v rubrice Kroužek mládeže