Souhlas s GDPR

Važení kolegové rybáři,

tento rok vešly v platnost pravidla pro nakládání s osobními údaji, takzvané GDPR. Je naší povinností vás, naše členy, požádat o svolení k používání vašeho emailu nebo telefonního čísla za účelem výkonu rybářského práva.  Ostatní citlivé údaje což jsou adresa a den narození nepodléhá dle stanov vašemu souhlasu, protože tyto údaje jsou nutné k výkonu činnosti rybářské organizace. Ovšem se všemi údaji je a bude nakládáno dle pravidel obsažených ve směrnici ČRS k ochraně osobních údajů. Pokud nechcete udělit souhlas s nakládám s osobními údaji, jednoduše kolonku pro email i telefon proškrtněte. Z důvodu rychlejší komunikace by ale bylo vhodné souhlas s používáním udělit.

Souhlas člena ČRS s používáním osobních údajů budeme požadovat při vydávání povolenek. Proto by bylo žádoucí, aby jste se pro povolenku ve vypsaných termínech dostavili osobně. Formulář souhlasu bude k dispozici přímo při vydávání, nebo je ho možné stáhnout a vytisknout z našich internetových stránek mo-opocno.cz a na vydávání ho přinést. Pokud budete brát povolenku svým známým, nebude vám vydána, pokud nepředložíte vyplněný souhlas toho člena, kterému budete povolenku brát.

Přílohy ke stažení:

Pokyn pro udělení souhlasu (GDPR)

Souhlas člena

Přihláška člena podle GDPR