Upozornění na odevzdávání povolenek

Vážené rybářky a rybáři,

s novým rokem je tu nová rybářská sezóna a tudíž pro vás nastává povinnost vrátit povolenky k rybolovu do 15.ledna tomu kdo je vydal, tzn. ČRS, z.s., MO Opočno. Můžete tak učinit na prodejně rybářských potřeb v Dobrušce nebo můžete povolenku odevzdat v prodejně lahůdek – mléčném baru na náměstí v Opočně. Společně s povolenkou odevzdejte i rybářskou legitimaci. Neodevzdávejte rybářský lístek, ten pouze předložte při výdeji povolenky pro rok 2022 v některém z uvedených výdejních termínů, které máte uvedeny na informačním dopise, který jste každý obdržel.

Členské příspěvky a povolenky na rok 2022 zaplaťte nejlépe během měsíce ledna nebo února, kdy máme dostatek času na jejich zpracování. Povolenky vám poté budou vydány v příslušném výdejním termínu v klubovně v Opočně. Pokud se nalézáte ve finanční nouzi, ale i nadále chcete zůstat členem našeho spolku tak minimálně členské příspěvky zaplaťte nejpozději do 30.4.

Za ČRS, z.s., MO Opočno vám přeji do roku 2022 mnoho nejen rybářských úspěchů a hlavně zdraví.

Zveřejněno 8.1.2022 v rubrice Novinky,Povolenky