Velký úspěch sportovních rybářů z Opočna

V sobotu 29.9. 2018 se konaly tradiční podzimní rybářské závody ve Velké Jesenici u České Skalice. Těchto závodů se zúčastnilo 43 rybářů z celých Východních Čech. Velký úspěch slavili členové naší rybářské organizace Opočno, kteří rybářské závody navštěvují – obsadili hned tři první příčky. Absolutním vítězem závodu se stal náš hospodář Zdeněk Vašíček, který ulovil za pět hodin úctyhodných 56 ryb o celkové délce 1453 cm. Na druhém místě byl Tomáš Hladík (člen naší rybářské stráže), který nachytal 902 cm ryb a třetí příčku obsadil Olda Dvořák s 860 cm ulovených ryb.

Je vidět, že úspěchy našich členů na rybářských závodech nejsou nahodilé a že si naši sportovní rybáři dovedou poradit i s čím dál početnější a vybavenější konkurencí a „elitními“ závodníky z celé republiky. Pravidelné obsazování předních příček na rybářských závodech v Královehradeckém, Pardubickém i Ústeckém kraji hovoří za vše.
Všem jmenovaným patří velká gratulace!
Pavel Marek, předseda MO ČRS z.s. Opočno

Zveřejněno 2.10.2018 v rubrice Závodní činnost našich členů