Vydávání povolenek v době nouzového stavu

V souvislosti s vládním nařízením a hygienickou situací, bude příjem odevzdaných povolenek a jejich následovný výdej ve středu 6.1.2021 proveden následujícím způsobem.

Ve výdejním termínu 6.1. budou vydány povolenky pouze těm členům, kteří dle informačního dopisu, který každý obdržel, odevzdají povolenku k rybolovu za rok 2020 do 28.12.2020. Předpokladem je včasné zaplacení povolenky a členských příspěvků dle termínového kalendáře na informačním dopisu. Situace je ale komplikována uzavřením prodejny Adler v Dobrušce na náměstí, kam naši členové většinu povolenek odevzdávají. Je zde ještě možnost odevzdat povolenku v mléčném baru v Opočně na náměstí.

Doporučuji všem našim členům, z hygienických důvodů odevzdat povolenku v termínu výdeje povolenek ve středu 6.1. od 18,00 hodin v klubovně. V tomto případě ale nebude ihned vydána povolenka k rybolovu, ale až minimálně po uplynutí čtyřdenní izolační lhůty. V nezbytných případech se s členy domluvíme na místě a termínu předání povolenky. V ostatních případech budou povolenky připraveny k výdeji v pondělí 8.2.

Pokud se změní vládní nařízení, které by od 10.1. mohlo situaci zmírnit, předpokládáme možnost odevzdávání povolenek na znovuotevřené prodejně Adler. Pokud ale situace bude i nadále vážná a nedojde ke zmírnění, sledujte naše internetové stránky www.mo-opocno.cz a vývěsku na prodejně Adler, kde bude upřesněno, kdy a kde lze povolenky za rok 2020 odevzdávat.

Cílem tohoto opatření je minimalizovat možnost přenosu koronavirové nákazy při manipulaci s doklady na nás, zpracovatele povolenek a legitimací a současně i na vás, naše členy. Věřím, že situaci pochopíte a budete se řídit tímto doporučením.

Zveřejněno 27.12.2020 v rubrice Novinky,Povolenky

Comments are closed.