Info od předsedy ČRS, z.s., MO Opočno

Vážené rybářky a rybáři,
dovolte mi jménem našeho spolku Vám popřát šťastné a veselé prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2023. Vám i vašim blízkým přejeme hlavně hodně zdraví, pevné nervy v dnešní neklidné době i trochu toho rybářského štěstí.
Zároveň bych vám chtěl připomenout včasné odevzdání řádně vyplněných povolenek za rok 2022. Poslední termín je 15.1.2023, ale pokud již teď víte, že k vodě nepůjdete, povolenku odevzdejte. Budeme mít více času na její statistické zpracování. Povolenky lze odevzdat na obvyklých místech a to na prodejně rybářských potřeb Adler v Dobrušce na náměstí, nebo v mléčném baru – lahůdkách na náměstí v Opočně. Odevzdávejte jen povolenku za rok 2022 a členskou legitimaci. Státní rybářský lístek neodevzdávejte!! Pouze v případě pořízení nového nám nahlaste třeba na lístku vloženém do odevzdávané povolenky, jeho číslo, kdo ho vydal a hlavně do kdy platí.

Zveřejněno 21.12.2022 v rubrice Novinky,Povolenky