Zahájení činnosti rybářského kroužku

Všechny mladé příznivce rybářského sportu vítá rybářský kroužek, který pracuje pod hlavičkou ČRS, z. s., MO Opočno a DDM Dobruška. Tradice tohoto kroužku sahají do velmi dávných časů, kdy pod vedením Tomáše Růžičky vyrostlo mnoho dobrých rybářů. Díky moderní technice můžeme prezentovat naši činnost a využívat techniku k tomu, abychom i v dalším období přilákali další zájemce o rybaření, případně seznámili ostatní s naší činností. Členové kroužku zde najdou snad všechny potřebné informace.

A kdy začínáme? První schůzka se koná 13. 9. 2023 od 15:00 hodin v klubovně v Lišťovině.

Podmínkou přijetí zájemců do kroužku je souhlas rodičů nebo jiného zákonného zástupce. Přihlášky jsou k dispozici v DDM Dobruška. Přihlášky lze podat v úředních dnech v kanceláři DDM nebo v den zahájení kroužku u vedoucího kroužku. Všechny podrobnosti související s členstvím v rybářském kroužku a jeho činností budou zájemcům sděleny na zahajovací schůzce dne 13.9. 2023.

Více informací o rybářském kroužku v Opočně se dozvíte přímo na webových stránkách DDM Dobruška.

Zveřejněno 9.9.2023 v rubrice Kroužek mládeže,Novinky